Podkłady mineralne

Czym są podkłady mineralne?
Jeśli zastanawiasz się co takiego zawierają w sobie podkłady mineralne i co przemawia na ich korzyść, to musisz wiedzieć, że ogromną zaletą jest właśnie to czego nie znajdziesz w ich składzie. Podkłady mineralne do twarzy przede wszystkim nie zawierają składników chemicznych, które mogłyby zaszkodzić Twojej cerze.  W składzie podkładów mineralnych Lily Lolo i Annabelle Minerals nie znajdziesz żadnych konserwantów, parabenów, olei mineralnych, czy syntetycznych barwników, które mogą być źródłem podrażnień skóry twarzy.
Podstawowe składniki podkładów mineralnych
Z czego więc składają się podkłady mineralne marek Annabelle Minerals i Lily Lolo. Nie bez powodu wybraliśmy te marki. Są one przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne dla Ciebie i Twojej cery. Składają się z głównie z miki, która odpowiada za rozświetlenie cery i spłyca optycznie drobne zmarszczki. Kolejnym składnikiem jest tlenek cynku, działa kojąco, antybakteryjnie, ma właściwości ściągające, a dzięki temu że lekko wysusza wypryski pomaga w procesie gojenia się zmian skórynych. Bardzo ważnym składnikiem podkładów mineralnych jest dwutlenek tytanu, który jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (około 15 SPF). Za sam kolor podkładu mineralnego odpowiadają tlenki żelaza, które nie podrażniają skóry.
Który podkład mineralny wybrać?
Więcej informacji o wybranych dla Ciebie podkładach znajdziesz w samych opisach produktów, znajdują się też tam informacje na temat tego, jak używać samych podkładów mineralnych. Zapraszamy Cię więc do zapoznania się z markami i produktami. Jeśli któryś produkt przykuje Twoją uwagę to dzięki założeniu konta będziesz mogła dodać go do listy życzeń i gdy już będziesz gotowa na zakup, to łatwo znajdziesz wybrany przez siebie podkład mineralny na Twojej liście życzeń.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników